Şirketler

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Grubumuzun her şirketi kendi alanında başarılı bir geçmişe sahiptir ve faaliyet gösterdiği sektörlerde lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Grubumuz, Mimarlık - Mühendislik, Altyapı - Üstyapı İnşaat ve Taahhüt, Zemin ve Temel İnşaatı, Doğal Kaynaklar İnşaatı, Elektrik, Mekanik, Elektromekanik ve Mekatronik Mühendisliği, Su Teknolojileri Mühendisliği, Bilişim Hizmetleri, Gıda ve İhracat, Turizm-Seyahat ve Nakliyat alanlarında faaliyet göstermektedir. Tangudur Grup'un başarısının arkasında insan odaklılık ilkesine dayalı bir yönetim anlayışı vardır. Bu yaklaşım sadece finansal kazanımlarla değil, tüm toplumun yararlanacağı kurumsal ve sosyal sorumluluk bilinciyle yeşermektedir. Yüksek kalitesi, üstün teknolojisi ve dinamik insan kaynağı ile dünya çapında markalarının değerini artırmaya devam edecek olan Tangudur Group, yenilikçi yapımız sayesinde SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ilkesiyle yeni yatırımlarla geleceğe hazırdır.

TAN İnşaat Taahhüt San. ve Tic. A.Ş.

TAN İnşaat, 38 yılı aşkın süredir yurt dışında Altyapı ve Üstyapı olarak inşaat taahhüt işleri yapan ve Uluslararası Müteahhitlik Belgesi ve Yönetim Sistemi Sertifikalarına (ISO) sahip bir şirketimizdir. TAN İnşaat yurt dışında; Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Rusya, İran ve Gürcistan gibi ülkelerde inşaat işlerini başarıyla tamamlamış ve halen çalışmalarını sürdürmektedir.

İletişim Bilgileri

Koşuyolu Mah. Dinlenç cad. No:15/3, 34718 Kadıköy-İstanbul-Türkiye

+90 216 545 36 36 (pbx)

tan@tangudur.com.tr

Tangudur Turizm ve Seyahat Nakliyat Tic. Ltd.

Tangudur Turizm, 2000 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, Şehir içi Turistik Tur Servisleri Hizmeti, Yurt dışı Hotel İşletmeciği, Uluslararası Lojistik ve Nakliyat işleri yapan bir kuruluşumuzdur.

İletişim Bilgileri

Koşuyolu mah. Dinlenç cad. No:15/3 34718 Kadıköy-İstanbul-Türkiye

+90 216 545 36 36 (pbx)

turizminfo@tangudur.com.tr

SETA Mimarlık Mühendislik Ltd.

SETA Mimarlık, Doç. Dr. Sevinc Tangudur (Mimar) tarafından 2000 yılında kurulmuştur. SETA, kendi alanında her türlü Mimari ve Mühendislik Proje Tasarımları, Eski Yapı Renovasyon Projeleri, Kentsel Tasarım, Akıllı Projeler, İç Mekan Organizasyonu, Mobilya ve Ürün Tasarımı, Proje ve Şantiye Yönetimi, Proje Uygulama, Müşavirlik ve Kontrolluk hizmetleri veren bir kuruluştur. SETA Mimarlık, bugün 25 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli mimar ve mühendis ekibiyle Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Türkmenistan, İran ve Irak'ta 300'den fazla proje tasarlamış ve teslim etmiştir.

İletişim Bilgileri

AZ25, Necefqulu Refiyev küçesi, Xatai-Bakü/Azerbaycan

+994 12 490 87 87 (pbx)

seta@tangudur.com.tr

GEOTUR YER BİLİMLERİ TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

GEOTUR A.Ş 1994 yılında İstanbul’da kurulmuş, yıllar geçtikçe birçok farklı firmanın kendi disiplinleri içerisinde birinci sınıf hizmet verdiği bir organizasyon haline gelmiştir. Bugün 30 yılı aşkın tecrübesiyle yer bilimleri ve inşaat sektöründe haklı bir gururla önemli bir yer işgal etmiştir. Bu süre zarfında Türkiye, Libya ve Türki Cumhuriyetlerde birçok projeyi üstlenmiş ve tamamlamıştır. Geotur'un kalifiye uzmanları, yalnızca toprak mühendisliği, jeoteknik ve altyapı alanlarında değil, aynı zamanda Afrika (Zimbabve, Somaliland), Asya ve Uzak Doğu (Endonezya ve Yeni Gine) gibi bölgelerde madencilik sektöründe de aktif olarak en iyi hizmetleri sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Atatürk Mah, Ataşehir Bulvarı, Ata 2-3 Blok No:54, 34758 Ataşehir-İstanbul/Türkiye

+90 216 455 66 99

geotur@tangudur.com.tr

ECEF GIDA ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ VE İHRACAT LTD. ŞİRKETİ

ECEF Gıda, şirketlerin Yurt içi ve Yurt dışı şantiyelerinde düzenli olarak ev sıcaklığında yemek hazırlama ve servis hizmetleri sunmaktadır. ECEF Gıda, üretim yaparken birinci sınıf kaliteli malzemeler kullanmaya özen göstermekte, yemeklerini organik gıdalar ile üretmektedir. ECEF Gıda, Gıda mühendislerimizin gözetim ve denetiminde, şantiye çalışanlarına lezzetli yemekler sunma konusunda gereken hassasiyeti göstermektedir. Alanında uzmanlaşmış şeflerle çalışmakta ve lezzetli yemekler üretmekteyiz. Ayrıca, yurtdışındaki şantiyelerde yemek hazırlamada gerekli olan gıda ve temizlik ürünlerini kendi bünyesinde ithalatını yapmaktadır.

İletişim Bilgileri

İcadiye Mah. Cumhuriyet Cad. Kamer Apt. Blok No:129B 34674 Üsküdar-İstanbul/Türkiye

+90 216 545 36 36 (pbx)

ecefgida@tangudur.com.tr

KONSORSİYUM ŞİRKETLERİ

Uluslararası mali finans ve destek sağlayan konsorsiyum şirketlerimiz, müşterilerine sürdürülebilir büyüme için gerekli kaynakları sunan bir liderlik grubudur. Küresel ağımız, profesyonel ve uzman ekibimiz aracılığıyla finansman, yatırım ve danışmanlık hizmetleri sağlıyor, müşterilerimizin uluslararası pazarda rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Stratejik ortaklıklar kurarak, özelleştirilmiş çözümler sunarak ve yenilikçi finansal araçlarla müşterilerimizin başarısına katkıda bulunuyoruz.

INVESTMENT STRATEGY GROUP LIMITED (ISG)

ISG, İnşaat Sektörü'nde uluslararası çok disiplinli bir şirkettir ve başarıyla 40 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir: Mimarlık Danışmanlığı, Proje, İnşaat ve Maliyet Yönetimi sağlama konularında uzmanlaşmıştır. Grup, tasarım ve yapım projelerinde başlangıçtan tamamlanmaya kadar uzmanlaşmış olup birçok dünya çapında tanınmış projede yer almıştır: - Britanya Büyükelçiliği (Moskova) - Çırağan Sarayı Otel, Eğlence ve Konferans Kompleksi (İstanbul) - İstanbul Atatürk Havalimanı (İstanbul) - Abu Dhabi Kalkınma Ajansı'nın Merkez Binası ve Palm Adası'ndaki iki otel (BAE) - Burgas Master Planı kapsamında Konutlar, Oteller, Restoranlar ve Marina (Bulgaristan) - Diğer birçok proje.

İletişim Bilgileri

Rose Cottage, Westway, Crayke, York Y061 4TE, United Kingdom

+44 77 9696 7081

osman@isg-group.co.uk

MIDAS CAPITAL INVESTMENTS LLC.

Midas Capital Investments, Inc. ("MCI"), dünya çapında çeşitli geliştirme ve inşaat projeleri için yapılandırılmış finansal çözümler ve uluslararası finansmana erişim sağlama konusunda uzmanlaşmış bir uluslararası finansal danışmanlık şirketidir. Başkan David Martin, bu tür proje finansmanını sağlama ve projelerin büyüklüğüne ve gereken finansman düzeyine bakılmaksızın yenilikçi finansman yapıları geliştirme konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahiptir.

İletişim Bilgileri

220, Riverside Blvd, New York, NY 10069, USA

+1 202 807 7156

midasci@yahoo.co.uk